Plovoucí dřevěné,korkové a laminátové podlahy

Mimo dřevěných celoplošně lepených podlah,které jsou předložené v jiném oddílu,nabízíme také dřevěné vícevrstvé podlahy ve velmi širokém sortimentu s různými konstrukčními typy a povrchovými úpravami.
Přírodní dřevěné plovoucí podlahy pak doplňují podlahy plovoucí korkové,laminátové a nově módní plovoucí vinylové podlahy. Pro dřevěné podlahy se rozhodnou zákazníci,kteří touží po jedinečnosti, přírodním a zdravém prostředí,po ploše na které lze stále nacházet něco nového a luxusního.
Tyto podlahy splní zákazníkovo každé přání z oblasti nároků na nejvyšší standard bydlení. Pokud si přeje zákazník zakomponovat tyto podlahy do prostor s podlahovým vytápěním-proč ne?Naše firma si poradí i tímto problémem. Pokud je přání položit dřevěné vícevrstvé podlahy i do koupelny-proč ne? Pokládka i užívání jen vyžaduje určitá specifika, která zaručí požadovanou funkčnost podlahy po dlouhá léta. Vše máme prověřené dlouholetým pozorováním již realizovaných akcí tohoto typu.

Korkové podlahy doplňují kapitolu plovoucích podlah dokonale.Tento vynikající materiál si stále nachází příznivce,kteří se k podlaze z korků vrací s velikou vděčností.
Laminátové podlahy jsou volbou z řad zákazníků,kteří hledají velmi vysokou škálu výběru designů neustále doplňovaných o nové i netradiční vzory.Povrchy těchto podlahovin jsou velmi odolné a tvrdé, některé i vhodné do vlhkých prostor. Nenabízí však možnost opětovné renovace.
Nižší pořizovací cena dává zákazníkům možnost častěji měnit interiery s touhou mít stále něco nového a netradičního.